دستگاه دورکننده موش مدل UAW967 ازسوله و انبارصنعتی …

نوشته شده در موضوع تولید انرژی رایگان در 13 جولای 2018

شرکت پارس الکترونیک (دفترمرکزی فروش و خدمات پس از فروش)

دورکننده آفت موج صوتی 3D ترکیبی، بازدارنده صوتی و مافوق صوت جانوران(جوندگان) و کنترل کننده حشرات می باشد. این دستگاه منحصر به فرد و نوآورانه جهت کنترل حشرات و پروژه های چندمنظوره ساخت امواج صوتی استریو قدرتمند و پویا(تغییر پیدا میکند) آفات مضر و مخل، طراحی شده به طوریکه هیچ مکانی برای پنهان شدن ندارند.

دورکننده صوتی آفات

کمبوسونیک، مفهوم جدیدی با ترکیب صوت و مافوق صوت در دستگاه های کنترل آفات است. از طریق حالت سوئیچ، کاربر می تواند مد عملیاتی را بر طبق مکان برنامه انتخاب کند. این دستگاه از ورود حشرات موذی، موش ها، سوسک ها به محیط حفاظت شده تا 60.000فوت مکعب معادل 1.700 مترمکعب بدون مانع به وسیله بلندگوهای طراحی شده 180 درجه ای، محافظت می کند. طراحی خاص 180 درجه ای این بلندگوها بعلاوه بلندگوهای افقی معمولی از ویژگی های نوآورانه دورکننده آفات صوتی 3D است.

این طراحی خاص، به امواج صوتی استریو چندجهته، امکان انتقال به سرتاسرمحیط حفاظت شده را به منظور افزایش اثربخشی کنترل آفات می دهد. بدون هیچگونه تله با ظاهر نامناسب، بدون مواد شیمیایی، بدون نیاز به هیچگونه سمی، دستگاه دورکننده آفات می تواند در مکان های زیراستفاده گردد:

خانه، آپارتمان، رستوران، کارخانه، وسوپرمارکت، فروشگاه، انبار، گاراژ، اتاق کامپیوتر، اتاق زیرشیروانی، اداره، مدرسه، گلخانه، هر فضای بسته ای  که دچار آفت شده باشد.

موش ها، موش های صحرایی، عنکبوت، سوسک های حمام، مورچه ها، موریانه ها، حشره های داخل تخت و رختخواب، کک ها، کنه ها، سنجاب ها، راکون ها و اکثر آفات خانگی.

021-22134014

021-22134016

09122788004

Article source: http://parscenter.com/Product/281053

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code