دانلود رایگان 115 هزار پایان نامه با متن کامل

نوشته شده در موضوع تولید انرژی رایگان در 02 فوریه 2018

دانلود رایگان ۱۱۵ هزار پایان نامه با متن کامل

 بانک دانلود پایان نامه

.

در این پست بنا داریم روشی را به شما معرفی نماییم تا با استفاده از آن بتوانید به ۱۱۵ هزار عنوان مقاله به همراه PDF متن کامل آن دست یابید.

دسترسی به متن کامل پایان نامه های مورد نظر دانشجویان و محققان در زمینه های مختلف از طریق اینترنت یکی از مشکلاتی است که بسیاری از ما با آن مواجه شده ایم. معمولا هر دانشگاهی برای دسترسی به پایان نامه های خود قوانین خاصی دارند که که هیچ کدام از این قوانین اجازه دسترسی به فایل پایان نامه مورد نظر را بصورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار نمی دهد و در اکثر دانشگاه ها تنها امکان مطالعه پایان نامه مورد نظر در محیط خود دانشگاه وجود دارد و دانشجویان برای دسترسی به پایان نامه مورد نظر خود مجبور خواهند بود به دانشگاهی که آن پایان نامه در آن انجام شده مراجعه کرده و  در همانجا آن را مطالعه کنند و این در حالی است که امکان دسترسی به فایل متنی آن پایان نامه نیز وجود ندارد ، البته بعضی از دانشگاه ها در ازای دریاف مبلغی پرینت و یا در موارد معدودی فایل متنی پایان نامه مورد نظر را در اختیار دانشجویان قرار خواهند داد.

برای این منظور کافیست به سایت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوری در آدرس زیر مراجعه نمایید.

http://irandoc.ac.ir

 پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، پژوهشگاهی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که به منظور پاسخ‌گویی به بخشی از نیازهای پژوهشی کشور در حوزهء علوم و فناوری اطلاعات و  مدیریت مدارک علمی تاسیس شده است. این پژوهشگاه از نظر فعالیت، از استقلال عمل کامل برخوردار است و بر مبنای اساسنامه، اهداف این پژوهشگاه، توسعه و گسترش پژوهش در زمینهء علوم و فناوری اطلاعات، مدیریت دانش و جامعه اطلاعاتی، دست‌یابی به علوم و فناوری‌های نوین در زمینهء یادشده، تجاری‌سازی دستاوردهای پژوهشی،گسترش و ارائه ءخدمات مدیریت دانش، مدیریت اطلاعات و اطلاع‌رسانی اطلاعات علم و فناوری و عمومی‌سازی کاربرد فناوری اطلاعات و اطلاعات علمی و فناورانه تعریف شده است .

برای دسترسی به پایان نامه های این مرکز کافیست در بخش خدمات پژوهشگاه روی گزینه پایگاه های اطلاعاتی کلیک کنید که در شکل زیر با کادر قرمز رنگ نشان داده شده است

1

پس از کلیک بر روی گزینه مورد نظر صفحه زیر باز خواهد شد که از شما اطلاعات کاربری را می خواهد.

2

شما برای ورود و استفاده از سیستم باید در این سامانه ثبت نام کنید. ثبت نام در این سامانه بسیار راحت است و بصورت زیر :

ابتدا بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید .

3

بعد از کلیک بر روی گزینه ثبت نام وارد صفحه زیر می شوید ، در این صفحه یک نام کاربری به دلخواه برای خود انتخاب کرده و وارد نمایید ، سپس یک رمز عبور انتخاب کرده و وارد نمایید و در نهایت ایمل خود را وارد کرده و بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا شما عضو این سامانه شوید.

4

پس از ثبت نام به صفحه ورود رفته و با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور وارد سیستم شوید.

بعد از ورود به سیستم صفحه زیر باز خواهد شد که شما می توانید از یکی از روش های جستجو برای دسترسی به پایان نامه مورد نظر خود استفاده کنید :

5

چه کسانی به متن کامل پایان نامه ها دسترسی دارند ؟

سیستم تمام متن پایان نامه ها فقط در دسترس دانشگا ههای عضو قرار گرفته است .

جستجوی خود را در سایت انجام دهید تا به پایان نامه مورد نظر برسید. در اینجا زمانی که کلید تمام متن را بزنید یکی از دو مورد زیر برایتان فراهم خواهد شد :

     ۱٫ شما دانشجوی دانشگاه یا پژوهشگاهی هستید که در ایجاد این پایگاه مشارکت کرده و پایان نامه  های موسسه متبوع شما در گنجینه به مشارکت گذاشته شده است و سپس موسسه مشترک پایگاه شد ه  است. شما می توانید در محیط شبکه دانشگاه خودتان (یعنی با IP های مخصوص موسسه ) تمام متن پایان نامه های موسسه خود و سایر دانشگاههای عضو را ببینید و دانلود کنید.

      ۲٫متاسفانه شما دانشجوی دانشگاهی هستید که پایان نامه های خود را به اشتراک نگذاشته است و مشترک گنجینه نشده است. شما می توانید فقط به ۱۵ صفحه اول پایان نامه های قبل از سال ۸۷ دسترسی داشته باشید.

پس شما باید امیدوار باشید که دانشگاه یا موسسه آموزش عالی شما خساست (!) به خرج نداده باشد و پایان نامه های خود را با این مرکز به اشتراک گذاشته باشد تا اکنون شما امکان دسترسی به متن کامل پایان نامه ها را داشته باشید .

در صورتی که شما دانشجوی دانشگاه یا موسسه آموزس عالی هستید که عضو این پایگاه نیست پیشنهاد ما به شما این است که از یکی از دوستان خود که دانشگاهش در این پایگاه عضو است و دسترسی به تمام متن را دارد کمک بگیرید.

. بانک دانلود پایان نامه

مطالب مرتبط:

دانلود رایگان پایان نامه کارشناسی ارشد

Article source: http://collegeprozheh.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-115-%D9%87%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%AA%D9%86-%DA%A9/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code