بازی اینترنتی مزرعه رایگان من

نوشته شده در موضوع تولید انرژی رایگان در 24 ژانویه 2017

داستان بازی

یکی بود، یکی نبود. بره ای بود که در مزرعه ای زیبا واقع در یکی از خوش آب و هوا ترین ییلاق های دنیا زندگی می کرد . اون از چشیدن ذرت های خوشمزه ای که توی نور آفتاب می درخشیدن، گوش دادن به صدای قدقد دلنشین مرغ ها و دیدن گوسفندهایی که خودشونو با پشم هاشون گرم می کردن، از زندگی توی روستا لذت می برد.

یک روز بره کوچولوی داستان ما با دیدن کلبه ای که خیلی وقت بود کسی از اون استفاده نکرده بود ، گاو هایی که با صدای بلند ما ما می کردند و می خواستن بگن که خیلی وقته که کسی شیر ما رو ندوشیده و گوسفند هایی که به نظر می رسید خیلی وقته کسی فرصت نکرده پشم هاشون رو بچینه، به این نتیجه رسید که نباید این قضیه همین جوری ادامه پیدا کنه ! بره کوچولو با خودش فکر کرد که من به کمک کسی نیاز دارم تا به زمین های کشاورزی رسیدگی کنه، به زنبور ها غذا بده و پشم های گوسفندا رو بچینه. کسی که از کلبه مراقبت کنه و به اوضاع انجمن مزرعه داران شهرک گاو ها رسیدگی کنه

و موقعی که تو به “مزرعه رایگان من” برسی: مراقبت از مزرعه، نگهداری حیوانات و کمک به بره کوچولو برای دویدن در مزرعه …. منتظر پایان خوبی هستی؟ خوبه، پس آستین هاتو بالا بزن و خودتو آماده کن تا بتونی بوسیله مزرعه رایگان من کشاورزی و دامپروری رو شروع کنی ! با میلیون ها بازیکن در سراسر جهان به صورت آنلاین این بازی را انجام بده تا بتونی با مدیریت اقتصادی بهتر مزرعه ات، اوقات شاد و سرگرم کننده ای رو داشته باشی !

Article source: http://www.myfreefarm.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code