آموزش رایگان ساخت درب و پنجره با پروفیل UPVC

نوشته شده در موضوع تولید انرژی رایگان در 25 دسامبر 2016

1.    عایق گرما و سرما : طبق مطالعات سازمان بهینه سازی مصرف سوخت ، 48 درصد راه های نفوذ هوا از پنجره ها و 24 درصد آن از درها است . عایق بودن شیشه ها ، اتلاف انرژی های سرمایشی و گرمایشی را نزدیک به 45 درصد کاهش می دهد .همچنین این محصول در برودت 62- و حرارت 81 ، درجه سانتیگراد ،تغییر شکل نمی دهد.

2.   مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش : مقاوم در برابر اشعه ماورای بنفش (UV) و حذف اثرات مخرب آن و متناسب با هر نوع شرایط آب و هوایی همچنین در برابر عوامل خارجی مانند : تغییرات شدید دما دچار تغییر رنگ ،فساد شیمیایی ، پوسیدگی و ساییدگی نمی شود .

3.  عایق صدا :  کاهش آلودگی صوتی بین db 20 الی db 40 دسی بل در استفاده از درب و پنجره های یو پی وی سی به همراه شیشه دو و یا چند جداره تا حد قابل توجهی (40 دی سی بل) مانع از انتقال صوت به داخل ساختمان ها می شود .

 

4.   عدم نیاز به رنگ آمیزی و سرویس های مکرر: پروفیل های یو پی وی سی نیاز به رنگ آمیزی ندارند و در نتیجه منجر به حذف کامل هزینه رنگ آمیزی می شود .

 

 

5.   مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی : در مقابل بسیاری از اسید ها و باز ها بسیار مقاوم است و خورده یا پوسیده نمی شود .

6.  صرفه جویی در مصرف انرژی : با توجه به اینکه حدود 30 درصد از هدر روی انرژی در درون ساختمان ها از طریق پنجره ها صورت می پذیرد ، بنابراین کنترل و کاهش آن با پنجره های نوین یو پی وی سی با شیشه دوجدار امکان پذیر است .

7.  سهولت در نصب : نصب پنجره بعد از نماکاری و رنگ آمیزی داخل ساختمان  همچنین با توجه به نصب سریع این نوع از پنجره ها ، افزایش سرعت نصب پنجره در ساختمان ها را فراهم می سازد .

8.  نظافت ساده و آسان : پنجره های ساخته شده از پروفیل های یو پی وی سی به آسانی قابل شستشو هستند .

 

9.   مقرون به صرفه : به علت عایق دمایی و استفاده کمتر از وسایل گرمایشی در ساختمان ها منجر به کاهش هزینه های مصرفی این نوع وسایل می شود .

10.عایق در مقابل الکتریسیته : جریان برق از پروفیل یو پی وی سی عبور نمی کند .

 

 

11.ضد اشتعال و حریق : دمای احتراق ماده ( UPVC) 380درجه سانتی گراد است ، که در مقایسه با پنجره های چوبی دیرتر مشتعل شده و برخلاف چوب ماده UPVC با دور نمودن منبع حریق خود به خود خاموش می شود .همچنین استفاده از مواد افزودنی (مولتی فایرها) سرعت انتشارحریق را بسیار کند می کند.

12.         جلوگیری از ورود گرد و غبار و سایر آلودگیهای محیط : به علت استفاده از نوارهای آب بندی لاستیکی به کار رفته شده جهت ساخت درب و پنجره های یو پی وی سی ، از ورود گرد و غبار ، بوهای نامطبوع ، رطوبت و دوده به داخل منزل و محل کار تا حد بسیار زیادی جلوگیری می شود (آلودگی هوا را به میزان 70 درصد کاهش می دهد). علاوه بر آن رشد باکتری ها در ماده pvc بسیار محدود بوده و در مجموع ٬این خواص استفاده از درب و پنجره های UPVC در بیمارستان ها و آزمایشگاه ها را برجسته می سازد .

 

13.        قابلیت بازسازی  پنجره های قدیمی : با استفاده از پروفیل های بازسازی ،به راحتی می توان پنجره های قدیمی را بدون نیاز به تخریب بازسازی کرد .

 

14.        امنیت بسیار بالا :پروفیل های گالوانیزه با ضخامت  mm 5/1 درون پروفیل ها موجب استحکام بیشتر پنجره ها در برابر ضربه ، سرقت و عوامل طبیعی همچون باد و طوفان و… می گردد. استفاده از یراق آلات مناسب ٬ ضریب ایمنی پنجره ها را دربرابر سرقت بالا می برد.( استفاده از مدرن ترین یراق آلات و تعبیه قفلهای متعدد در داخل چار چوب)

 

 

 

 

15.         مانع از نفوذ باران و آب : با استفاده از نوارهای آب بندی در اطراف چهار چوب و قسمت باز شوی پنجره و همچنین عایق بندی دور پنجره در محل همجواری با دیوار ساختمان ، مانع از نفوذ آب های حاصل از بارش  و شستشوی پنجره به داخل ساختمان می شود . همچنین ایجاد شیارهای تخلیه آب بر روی فریم ، باعث هدایت آب های وارد شده به پنجره به بیرون می شوند.

 

16.        ثبات رنگ : حفظ شفافیت رنگ ، عدم نیاز به رنگ آمیزی(خود رنگ)

17.        قابلیت نصب هرگونه یراق استاندارد : پروفیل های یو پی وی سی قابلیت نصب انواع یراق آلات استاندارد از قبیل تک حالته ، دو حالته ، باز شو عمودی ، کشوئی ، فولکس واگنی و آکاردئونی و … جهت پاسخگویی به خواست و سلیقه مشتریان داراست .

18.         امکان نصب توری و حفاظ : پنجره های ساخته شده از پروفیل یو پی وی سی به دلیل امکان نصب توری و حفاظ از ورود حشرات موذی به داخل ساختمان جلوگیری به عمل می آورد .(قابلیت نصب توری های جمع شونده و ثابت).

 

19.         قابلیت نصب شیشه های یک و چند جداره : در این پروفیل ها قابلیت استفاده از شیشه های چند جداره جهت درب و پنجره های ساخته شده محیا می باشد که این امر منجر به جلوگیری از ورود سر و صدای خارج از خانه و محل کار خواهد شد .


20.         تنوع رنگ : این نوع پنجره با استفاده از روکش لمنیت در رنگ های مختلف متناسب با هر گونه سلیقه ارائه می شود .


21.         تاثیر مطلوب بر محیط زیست : پروفیل یو پی وی سی در مقایسه با سایر مصالح به کار رفته در ساخت و ساز با توجه به بازیافت 100% و برگشت به عرصه تولید برای محصولات پایین دستی ،(پتروشیمی) تاثیر آن بر محیط زیست مطلوب ارزیابی شده است .

 

 

22.        کمک به اقتصاد خانواده با حفظ انرژی

 

Article source: http://www.upvcwin.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code