ژنراتور انرژی رایگان(این پست از سایت های خارجی ترجمه شده …

نوشته شده در موضوع تولید انرژی رایگان در 08 سپتامبر 2016
ژنراتور انرژی رایگان(این پست از سایت های خارجی ترجمه شده ...

موتور آهنربای مولد انرژی رایگان

موتور آهنربا (یا موتور آهنربا) ژنراتور انرژی آزاد توپولوژی مناسب و معقول، قدرتمند و خوب، به دنبال یک ژنراتور انرژی آزاد است. بر اساس یک اصل از نیرومندترین آهنرباهای دائم نئودیمیم کار می کند. وقتی نیروی مغناطیسی reachs به سطح ضروری برای غلبه بر اصطکاک، رمپ دور موتور بالا و مقدار تعادل را reachs. در موتور های معمولی، میدان مغناطیسی توسط سیم پیچ الکتریکی، معمولا از مس (Cu) و یا گاهی اوقات آلومینیوم (آل) ساخته شده است تولید می شود. از آنجا که هر دو مس و آلومینیوم ابررساناها (مقاومت آنها صفر نیست)، موتور الکتریکی معمولی به طور مداوم نیاز به برق برای حفظ میدان مغناطیسی. تکرار می کنم: موتور معمولی نیاز دارد نه تنها انرژی اولیه، اما از عرضه coutinuous انرژی است! کویل به هدر رفتن قدرت، آن را تبدیل به حرارت، به دلیل مقاومت آنها. انرژی الکتریکی به طور مداوم به سیستم جریان، جبران تلفات انرژی.

آهنربای موتور بدون سیم پیچ و در نتیجه هیچ تلفات توان و می تواند حتی به عنوان یک ژنراتور انرژی آزاد استفاده می شود. از آن است که با استفاده از میدان مغناطیسی دائم از آهن ربا برای تولید نیروی حرکت روتور. برای یک مدت طولانی، موتور آهنربای تنها یک مفهوم نظری بود، به دلیل از آهن ربا قدیمی فریت به ضعیف به در تولید enoug نیروی مغناطیسی به صورت یک موتور عملی، قابل علاج و درمان در جهان واقعی بودند. در سال گذشته، آهنرباهای بسیار قوی تر – آهنرباهای نئودیمیوم – آمد و ساخت و ساز عملی از مفهوم نظری قدیمی را فعال کنید. این است که چگونه آهنربای موتور ژنراتور انرژی آزاد به دنیا آمد. نقطه ضعف از موتور آهنربای است که آن را نمی توان راه electricall کنترل. شما می توانید آن را راه “حالت جامد”، به عنوان مثال تعطیل نمی کردن. با تعویض ترانزیستور، ترایاک و یا رله حالت جامد کردن. را کنترل RPM نیز مشکل در این نوع موتور. از سوی دیگر، مزایای بسیار بیشتر از معایب وجود دارد. بزرگترین مزیت بدون نیاز به منبع خارجی برق و در نتیجه یک عملیات بسیار ارزان است. این تعیین کنندهی این موتور برای ساخت و ساز از واحد ژنراتور انرژی آزاد می شود.

مدل عملی این ژنراتور نسبتا آسان برای ساخت است. همه شما نیاز به یک مجموعه مناسب از آهنرباهای نئودیمیوم است. امروز، آهن ربا نئودیمیم را می توان به راحتی خریداری شده است. آهن ربا های کوچک را می توان از درایو های قدیمی سخت حفظ شد. آهنرباهای نئودیمیوم بسیار کوچک می تواند حتی در درایو سیستم تمرکز سی دی یا دی وی دی یافت می شود. برای ساختن آهنربای موتور ژنراتور انرژی آزاد، بخش هایی از یک موتور الکتریکی معمولی را می توان مورد استفاده قرار گیرد.

آهنربای موتور ژنراتور انرژی رایگان مناسب برای تولید پایین به سطوح بالای قدرت است. حداکثر توان خروجی است که بسیار بالاتر از حداکثر حلقه ژنراتور برق آزاد است. آهنربای موتور ژنراتور انرژی رایگان است نیز بسیار بهتر، به دنبال، در نتیجه نیز انجام تابع دکوراسیون. ساخت و ساز از آهنربای موتور ژنراتور انرژی آزاد است، از سوی دیگر، پیچیده تر از سیستم حلقه برق.

برای تولید برق مفید، شما باید دو گزینه را به برنامه اضافه کنید: گزینه اول است با استفاده از سیم پیچ از موتور الکتریکی استفاده می شود به عنوان یک اساس موتور آهنربای. این مورد آسان تر است، اما موتور خود را به فضای کافی برای هر دو مجموعه آهنربا و سیم پیچ سیم پیچ. گزینه دوم این است که برای اتصال موتور آهنربای مکانیکی با یک ژنراتور معمولی است. شما می توانید به طور مستقیم اوراق قرضه متصل به شفت و یا استفاده از یک چرخ دنده ی کمربند. نسخه دوم از موتور ژنراتور انرژی رایگان آهنربای است قادر به تولید قدرت بیشتر است، بلکه پیچیده تر برای ساخت. advantege نسخه دوم این است که شما می توانید سیم پیچ از موتور اصلی حذف، در نتیجه فضای بیشتری برای آهن ربا. این اجازه می دهد تا گشتاور بیشتری تولید می شود. قبل از انجام هر کاری، اول سلب مسئولیت به عنوان خوانده شده.

آهنربای موتور ژنراتور انرژی رایگانآهنربای موتور ژنراتور انرژی رایگان

فن کامپیوتر را می توان مورد استفاده برای ایجاد یک نمونه کوچک از موتور آهنربای. شما می توانید موتور قبل از جداسازی قطعات (سمت چپ) و بعد از جداسازی قطعات (سمت راست) SE.

آهنربای موتور ژنراتور انرژی رایگانآهنربای موتور ژنراتور انرژی رایگان

تصویر در سمت چپ نشان دادن سیم پیچ موتور در اصل مورد استفاده برای تولید میدان مغناطیسی. ما می توانیم حلقه های با استفاده از آهنرباهای نئودیمیوم جایگزین. آهن ربا به همان جهت، که در آن سیم پیچ های اصلی قرار داده شده است. این تضمین می کند که جهت میدان مغناطیسی، لازم برای عملیات موتور، یکسان باقی می ماند. در این موتور، چهار سیم پیچ وجود دارد، بنابراین ما نیاز به استفاده از چهار آهن ربا. در تصویر سمت راست، شما می توانید از درایو hadr و آهن ربای نئودیمیوم شما می توانید از آن برای رایگان نجات را ببینید.

آهنربای موتور ژنراتور انرژی رایگانآهنربای موتور ژنراتور انرژی رایگان

آهن ربا را به جهت سیم پیچ قرار می گیرد. موتور آهنربای در حال اجرا، نیاز به هیچ برق. توجه: کویل برق بیشتری نیاز ندارد. می توانید آن را تولید! اما به یاد داشته باشید، این واحد بسیار کوچک است، بنابراین تنها یک قدرت کوچک را می توان تولید. در صورتی که شما نیاز دارید تنها به باد از فن، شما می توانید کابل را کاهش دهد.

آهنربای موتور ژنراتور انرژی رایگانآهنربای موتور ژنراتور انرژی رایگان

نمونه دیگر از موتور آهنربای، با آهن ربا متصل با استفاده از نوار چسب، تشکیل یک واحد قابل حمل.

Article source: http://www.miyanali.com/achachio/170

یک پاسخ به “ژنراتور انرژی رایگان(این پست از سایت های خارجی ترجمه شده …”

 1. جبرئیل قربانی گفت:

  سلام وعرض ادب خدمت شما دوست فرهیخته وارجمند
  گروهی رابنام(گروه تولیدانرژی بدون سوخت) راه اندازی کرده ام،جهت نزدیک شدن یارسیدن به فرآیند تولیدانرژی کاملارایگان (free energy)،برای بهره مندی همه انسانهادرهرجای این عالم،بدون توجه به هرنوع مرزبندی سیاسی وزبانی ونژادی ودینی وکشوری .
  درهمین رابطه ازخردادماه سال94،به لحاظ سهولت برقراری ارتباط،درشبکه تلگرام،فعالت مون روآغازکردیم که اعضای آن متشکل ازمخترعین این راستاازسراسرکشور،دکترومهندسین برق،الکترونیک،مکانیک،مکانیک سیالات،کامپیوتروسایررشته های علمی وتمامی علاقه مندان به مبحث تولید انرژی رایگان( (free energyیاموتورهای بی نیازبه سوخت می باشندکه به عناوین مختلف دراین مقوله فعالیت های تجربی یا نظری داشته ویادارند.
  مابه دنبال ساخت دستگاه مولدانرژیی هستیم که بدون نیازبه هرنوع سوختی وخارج ازروشهای مرسوم تولیدانرژی در جهان ، همچون (فسیلی،بادی،خورشیدی،آبی،اتمی،بیوماس،زمین گرمایی،سیکل ترکیبی و…)بتواندمارافقط به تولید انرژی رایگان رهنمون کند .
  ازمشخصات مهم و اصلی این دستگاه ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :
  1- عدم نیاز به هرنوع سوخت فسیلی یا انرژی بادی ، آبی ، خورشیدی ، اتمی و . . .
  2- حجم بسیار کوچک دستگاه
  3- قابلیت خودشارژی و دارای انرژی مازاد
  4- قابلیت نصب بر روی هروسیله نیازمند به انرژی ( اتومبیل و تمام وسایل متحرک زمینی و دریایی وهوایی و فضایی، کلیه لوازم خانگی ، دستگاه های کارگاهی و صنعتی و . . . )
  5- امکان بهره برداری ازدستگاه درهرشرایط آب وهوایی و جوی اعم از( اعماق زمین ، درون آب ، بالای جو ، هوای مرطوب یا خشک و بیابانی و . . .)
  6- قابلیت ارتقاء و بالا بردن سطح راندمان
  7- قیمت ارزان و تهیه و نصب آسان
  8- نیاز بسیار اندک به تعمیرو نگهداری
  9- دارای کمترین آلایندگی برای محیط زیست و کاربران
  10- عدم داشتن هرگونه محدودیت در مقایسه با سایر روشهای مرسوم و مشهور و موجود در سطح دنیا
  برای تحقق این تفکرعلمی وجهانی ودرجهت طراحی ونمونه سازی وتولیدوبازارسازی وبازاریابی این مولدهای انرژی و گسترش آن درمقیاس عمومی،دربین همه مردم دنیا،اعم از(فقیروغنی،شهری وروستایی)نیازبه همدلی وهمفکری وهمکاری وتبادل اطلاعات باسایردانشمندان وصنعتگران وعلاقه مندان وفعالان این مقوله علمی،درسراسرجهان داریم.
  دست شمارابرای دریافت هرگونه پیشنهادوراهنمایی وهمکاری،جهت عملیاتی کردن طرح هاوایده هاوهمچنین مدیریت انسانی و علمی این جریان حساس ومهم علمی،به گرمی می فشاریم.
  ارادتمند جبرئیل قربانی
  لینک کانال انجمن تولید انرژی بدون سوخت
  https://telegram.me/irfreenergy
  بزرگترین بانک اطلاعاتی free energy
  آدرس ایمیل : jebreil2020@yahoo.com
  تلفن تماس و تلگرام : 09352322525

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code